کوارتربک معروف به “AR-15” با اشاره به تیراندازی های دسته جمعی نام مستعار خود را تغییر می دهد

آنتونی ریچاردسون، مدافع دانشگاه فلوریدا که به خاطر حروف اول و شماره لباسش با نام “AR-15” شناخته می‌شود، اعلام کرد که در فصلی که انتظار می‌رود یکی از بهترین بازیکنان کالج باشد، تصویری کمتر خشن را به کار می‌گیرد. فوتبال.

ریچاردسون که طیف وسیعی از لباس ها را نیز می فروشد، نوشت او یکشنبه توئیت کرد که دیگر نمی‌خواهد با سلاح تهاجمی که در تیراندازی دسته‌جمعی که ملت را به وحشت انداخته، مرتبط باشد.

او در توییتر نوشت: «برای من مهم است که نام و برند من با تفنگ تهاجمی مورد استفاده در تیراندازی‌های دسته جمعی مرتبط نباشد، که من آن را نمی‌پذیرم. این پیام تنها محتوای صفحه اصلی وب سایت شخصی او شد.

او افزود که در حال حرکت به سمت استفاده از «AR» یا عدم استفاده از عنوان است.

یکی دیگر از وب سایت های ریچاردسون، www.shopar15apparel.com، که تی شرت ها و خالکوبی های موقت را با یک رتیکول می فروشد، دوشنبه شب پیامی را منتشر کرد که می گوید “دیگر فعال نیست”.

آقای ریچاردسون در مصاحبه‌ای که دیروز توسط گروه رسانه‌ای ورزشی High Top Sports منتشر شد، این تصمیم را به “صحبت کردن با تیم من” نسبت داد – او توضیح داد “می‌دانی، تیم مدیریت من” – و افزود: چیزهای زیادی وجود دارد که وجود دارد. با AR-15، تیراندازی و چیزهای دیگر، و افراد زیادی به من ضربه زدند تا در مورد آن صحبت کنم، و از آنها می پرسیدند که آیا از این چیزها حمایت می کنم یا خیر.

او ادامه داد: «من نمی‌خواهم مردم فکر کنند که من چنین آدمی هستم.

تنها در تابستان امسال چندین تیراندازی دسته جمعی از جمله در مدرسه ابتدایی راب در اووالدی، تگزاس، که در آن یک مرد مسلح 19 کودک و دو معلم را کشت، و در سوپرمارکت تاپس در بوفالو، که در آن مرد مسلح 10 سیاه پوست را در یک حمله نژادپرستانه کشت. هر دو ستیزه جو از تفنگ های سبک AR-15 استفاده کردند.

در فلوریدا، هیئت منصفه اکنون در حال بررسی این است که آیا نیکلاس کروز که به قتل 17 نفر و زخمی کردن 17 نفر دیگر در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس اعتراف کرده است، مجازات اعدام صادر کند یا خیر. او همچنین از یک تپانچه شبیه به AR-15 استفاده کرد.

نمایندگان آقای ریچاردسون فوراً به درخواست اظهار نظر دوشنبه شب در مورد اینکه آیا چیز خاصی منجر به تصمیم وی شده است، پاسخ ندادند.

Oddsmakers ریچاردسون را یکی از شانس های برتر برای بردن جام هایسمن در این فصل می دانند، زمانی که او سال دوم است. او با مهارت آکروباتیک خود و فریم 6 فوتی 4 و 232 پوندی خود، می‌تواند به بازی‌های الکتریکی در زمین، مانند مسابقه 80 یاردی مقابل فلوریدا جنوبی در فصل گذشته که از راه ایمنی ضربه می‌زد، نیرو بدهد.

ریچاردسون که اهل گینزویل، خانه دانشگاه فلوریدا گیتورز است، اکتبر گذشته در ویدئویی برای اداره پلیس گینزویل ظاهر شد که برنامه خرید اسلحه را تبلیغ می کرد. اما ریچاردسون علاوه بر تبلیغ کالایی با مضمون اسلحه، حداقل در یک ویدیوی تبلیغاتی نیز ظاهر شده است که در آن ژستی به توپ فوتبال شلیک می‌کند.

این واقعیت که او یک برند و تیم مدیریتی دارد، تا حد زیادی تابعی از تصمیم NCAA در ژوئن سال گذشته است که به ورزشکاران دانشگاهی اجازه می دهد تا معاملات تاییدیه انجام دهند و فرصت های دیگری برای کسب درآمد از نام و تصویر خود پیدا کنند. و به آنها شباهت داشته باشد.

در ماه اکتبر، Outback Steakhouse قرارداد حمایت مالی با ریچاردسون را اعلام کرد. به گفته Wayback Machine، وب‌سایتی که میزبان آرشیو آنلاین است، ریچاردسون تقریباً در همان زمان وب‌سایتی را ارسال کرد که صفحه فرود آن نام AR-15 او را تأیید کرد.

ریچاردسون اکتبر گذشته به فوربس گفت: «این یک موهبت برای ما است که بتوانیم پول دربیاوریم. “این به ما می آموزد که چگونه پول را مدیریت کنیم و جنبه تجاری همه چیز را درک کنیم. همچنین به ما این امکان را می دهد تا به خانواده هایمان کمک کنیم که قبلاً نمی توانستیم.”

وب سایت ریچاردسون در ژانویه شروع به هدایت بازدیدکنندگان به سمت لباس هایی با تم اسلحه کرد.

اوایل این ماه، کابوی‌های دالاس با اعلام شراکت با Black Rifle Coffee، یک شرکت قهوه‌سازی که نام و عکس‌های اسلحه‌ها و تجهیزات تسلیحاتی را در بازاریابی دارد، در رسانه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفتند.

شلاق مک نیل به تحقیق کمک کنید.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما