گلوله سیاه بیچاره دیوار بزرگ; رقیب چینی فورد F-150 رپتور در نمایشگاه خودرو گوانگژو


فورد F-150 در حال حاضر یکی از بهترین پیکاپ های جهان است و فروش خوبی دارد. به همین دلیل است که وقتی یک پیکاپ بزرگ جدید معرفی می شود، بسیاری آن را با F-150 مقایسه می کنند. جدیدترین مدل معرفی شده در این رده، پیکاپ چینی Great Wall Poor Black Bullet است. این پیکاپ البته مفهومی است و بر اساس مدل Poor Mass تولید شده است.

طبق آمار سال گذشته 452000 پیکاپ در چین فروخته شد. همانطور که انتظار می رفت، گریت وال موتورز بر این بخش از بازار تسلط دارد و بیشترین سهم را در اختیار دارد. این شرکت با رونمایی از چندین پیکاپ مفهومی در نمایشگاه خودروی گوانگژو و ترسیم خطوط بیشتر و بیشتر برای رقبای خود، قدرت خود را نشان داده است.

یکی از پیکاپ‌هایی که امسال توسط Great Wall در نمایشگاه خودروی گوانگژو رونمایی شد، کانسپت Poor Black Bullet است. این مفهوم با همکاری یک شرکت چینی فعال در زمینه تجهیزات پس از فروش توسعه یافته است.

در مقایسه با Pore استاندارد، نسخه مفهومی متفاوت است. این تفاوت ها شامل هواکش های سقفی، لاستیک های بزرگ خارج از جاده، گلگیرهای بادی با محافظ های پلاستیکی، وینچ های ارتقا یافته و سپرهای جلو و عقب جدید است. علاوه بر این، ارتفاع نسخه مفهومی نسبت به مدل استاندارد 51 میلی متر افزایش یافته است.

علاوه بر این کانسپت، Great Wall از نسخه الکتریکی پیکاپ مفهومی Baja Mad Man و Poor در نمایشگاه خودرو گوانگژو رونمایی کرد. اولین کانسپت با تمرکز بر محیط های خارج از جاده توسعه یافت و نسخه الکتریکی Poor همانطور که می توانید حدس بزنید F-150 Lightning را هدف قرار داده است. Por Pro مدل دیگری است که توسط دیوار بزرگ در جریان نمایشگاه خودرو گوانگژو رونمایی شد که به طور غیرمنتظره ای کوچک است.

کارشناسان پیش بینی می کنند که بازار پیکاپ چین تا سال 2025 رشد قابل توجهی داشته باشد و به 840000 دستگاه برسد. البته این امر به تداوم سیاست های فعلی دولت و امکان استفاده از پیکاپ در مناطق شهری بستگی دارد. انجمن خودروسازان چین تخمین می زند که فروش سالانه پیکاپ تا سال 2030 به 1.67 میلیون دستگاه برسد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم