یک زوج انگلیسی تحت عمل جراحی شبیه سازی مغز با واقعیت مجازی فرزندشان را تماشا کردند

[ad_1]

در مورد نئوهیپی ها و گرم شدن زمین آنها، به شما خواهم گفت.

این کودکی است که با وضعیتی به نام ناهنجاری جمجمه یا سیانوز ساژیتال (سیانوز ساژیتال) به دنیا می‌آید که در آن رشد جمجمه با رشد مغز کودک تناسبی ندارد و سر کودک تغییر شکل داده و به عقب است. این وضعیت مهارت های گفتاری و زبانی او را مختل می کند و به داخل جمجمه فشار وارد می کند.

پس از تولد نوزاد، پزشکان بریتانیایی به والدین گفتند که می توانند مشکل را با جراحی حل کنند. اما والدینش به شدت نگران او بودند و حاضر به انجام عمل جراحی نشدند. به همین دلیل است که پزشکان بیمارستان گریت اورموند استریت توصیه می کنند قبل از انجام عمل جراحی واقعی، یک روش شبیه سازی شده مجازی با استفاده از فناوری واقعیت مجازی را ببینید و سپس تصمیم به انجام عمل جراحی واقعی بگیرید. پدر و مادر پسر بی چون و چرا این پیشنهاد را پذیرفتند.

در واقع، به لطف یک پلتفرم هوش مصنوعی که می‌توانست نتیجه جراحی را پیش‌بینی کند، جراحی مجازی در یک محیط واقعیت مجازی تقلید شد. در این جراحی مجازی، نمونه سر یک فرد با ناهنجاری جمجمه ایجاد شده با سی تی اسکن در محیط مجازی (والدین کودک از همه جهات می توانند ببینند) و شکل نهایی سر پس از عمل قرار داده شد. در حین جراحی نیز سر سبز به او نشان داده شد.

شبیه سازی حراج Moez با واقعیت مجازی

الگوریتم های مورد استفاده برای ایجاد تصویر سبز-سبز با استفاده از داده های 60 عمل جراحی واقعی مشابه ایجاد شده اند. علاوه بر این، در روش واقعی این جراحی، فنری بر روی سر گذاشته می شود که در واقعیت مجازی نیز شبیه سازی شده است.

پس از مشاهده جراحی مجازی و اطمینان از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی، والدین کودک تصمیم گرفتند عمل جراحی واقعی را انجام دهند. فناوری واقعیت مجازی همچنین می تواند به پیش بینی نتیجه سایر انواع جراحی کمک کند و داده های مورد استفاده برای شبیه سازی جراحی مجازی 90 درصد دقیق است.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان