9 راه برای کاهش هزینه بازسازی خانه

[ad_1]

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویراستاران مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

برای تعویض کابینت های قدیمی، فرش های قدیمی و کاغذ دیواری های رنگ و رو رفته ماه ها منتظر بودید، اما نگران هزینه های بازسازی هستید. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا هزینه های بازسازی خانه خود را بدون از دست دادن هیچ یک از رویاهای بزرگ طراحی خود کاهش دهید. ارائه یک برنامه با بودجه دقیق نیاز به زمان و تفکر دارد، اما در نهایت نتیجه خواهد داد.

بازسازی خانه

اگر می خواهید از یک متخصص کمک بگیرید، اولین قدم این است که در مورد هزینه بازسازی خانه خود در شهر خود بپرسید. به عنوان مثال اگر به دنبال بازسازی منزل در غرب تهران هستید می توانید برای بازسازی منزل سفارش دهید و پس از مدتی شاهد پیشنهادات کارشناسان فعال در بازار خواهید بود. از آنجایی که این کارشناسان در بازار پین دارای امتیاز، سوابق و سوابق هستند، می توانید با در نظر گرفتن این موارد و نظرات مشتریان قبلی آنها انتخاب آموزنده تری را تجربه کنید.

9 نکته برای کاهش هزینه بازسازی خانه

1. در مورد بودجه بازسازی خانه تصمیم بگیرید

ایجاد یک برنامه متناسب با بودجه شما زمان و تلاش می خواهد، اما در نهایت ارزش وقت گذاشتن را دارد. یک دفترچه بسازید و تمام تمدیدها و پیمانکاران را یادداشت کنید. در این صورت می توانید با افزایش هزینه برخی موارد را نادیده بگیرید.

2. سبک خانه را تغییر دهید.

به جای آسیب رساندن به کل دیوار آشپزخانه، کابینت های کم مصرف یا قفسه های داخلی را نصب کنید که فضای بیشتری به شما می دهد. به همه چیز در آشپزخانه خود فکر کنید و برنامه ای بسازید که شامل همه چیز باشد: آیا اصلاً کشوها نیاز به تعویض دارند؟ آیا می توانید کشوها را به سازمان دهنده و تقسیم کننده مجهز کنید؟ می توانید کابینت های خود را عوض کنید و به جای تعویض کامل درب ها، آنها را به روز کنید.

3. دست دوم بخرید

خرید لوازم دست دوم، روشنایی، مصالح ساختمانی و ….

4. کارهای بازسازی خانه را خودتان انجام دهید.

حتی اگر برخی از کارها خاص هستند، می توانید نمای بیرونی را خودتان انجام دهید. برخی از دیوارهای داخلی نیز به راحتی تخریب می شوند، فقط باید مراقب سیم کشی و لوله کشی آن باشید. خود نظافتی در پایان روز کاری نیز در تسریع کار و کاهش هزینه ها موثر است.

5. بازسازی خارج از فصل

بسیاری از پروژه‌های نوسازی فصلی هستند و برای برخی از پروژه‌ها پیمانکار انتظار دارد که در برخی فصول کار شلوغ و در برخی دیگر آرام باشد. به عنوان مثال، تعویض پنجره یک پروژه تابستانی محبوب است، بنابراین می توانید در بهار مصالح را خریداری کنید و در صورت کم بودن تقاضا با پیمانکار خود مذاکره کنید. بهترین راه برای برنامه ریزی برای بازسازی، برنامه ریزی از قبل برای بازسازی است.

6. لوله کشی را در جای خود قرار دهید

از جابجایی سینک، توالت یا هر وسیله دیگری که به لوله کشی متصل است خودداری کنید. اگر نیاز به تنظیم لوله کشی داشته باشید، کل هزینه شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

7. بهبود نور

به جای قرار دادن نور در محوطه، به نصب نورپردازی روی دیوار و سقف فکر کنید که معمولاً با ایجاد حفره ها و نصب عایق، قدرت بیشتری را تامین می کند و در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کند.

8. خریدهای استراتژیک انجام دهید

راه های زیادی برای یافتن مواد و لوازم با نرخ تخفیف وجود دارد. می توانید از فروشگاه های آنلاین با تخفیف خرید کنید.

9. آشپزخانه را نبندید

ممکن است به جای سفارش غذا از رستوران، امکانات اولیه آشپزی در دسترس باشد. مثلا مایکروفر، گاز یخچال و … را غیرفعال نکنید تا مجبور نباشید از بیرون غذا بخرید.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما