BWF World C’ships: براننوی دومین بازیکن موموتا را برای راه اندازی مسابقه RO16 مقابل سائن، شگفت زده کرد.

نفر دوم هند، اچ اس برانوی، کنتو موموتا را در مسابقات متوالی حیرت زده کرد تا یک پیروزی هیجان انگیز به دست آورد، در حالی که قهرمان بازی های مشترک المنافع، لاکشیا سن، نیز به رقابت های انفرادی مردان قبل از مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی جهان در روز چهارشنبه راه یافت. پرانوی بدون دانه فراتر از انتظارات بود و در راند دوم را به روی موموتا قهرمان دو دوره جهانی محبوب تماشاگران 21-17 21-16 21-16 بست.

اتفاقا این اولین پیروزی برانوی مقابل موموتا در هشت مسابقه بود. هندی در تقابل های قبلی خود تنها در یک مسابقه مقابل رقیب ژاپنی خود که رتبه اول را در اختیار دارد پیروز شده بود.

پیش از این، لاکشیا سن، قهرمان بازی‌های مشترک المنافع با پیروزی متوالی مقابل لوئیس پنالور اسپانیایی، وارد مرحله نیمه نهایی شد.

سن قهرمان جوان هندی بدمینتون در دور دوم رقابت های خود با نتیجه 21 بر 17 با نتیجه 21 بر 10 پیروز شد و 72 دقیقه برای انجام تشریفات وقت صرف کرد.

برانوی و سن روز پنجشنبه در یک بازی مرحله یک هشتم نهایی تمام هند به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با این حال، نایب قهرمان دوره گذشته Kedambi Srikanth پس از شکست متوالی در برابر ژائو جونپینگ شماره 32 جهان سقوط کرد.

سریکانث در دیداری که تنها 34 دقیقه به طول انجامید با نتایج 18-21 و 17-21 به همتای چینی خود سقوط کرد. این بازیکن 29 ساله در بازی ابتدایی از بازی خارج شد زیرا ژائو تنها 12 دقیقه طول کشید تا با نتیجه 1-0 در بازی پیش بیاید.

هندی که از قبل در خط دفاعی بازی می کرد، در بازی دوم سعی کرد امتیاز را بالا ببرد و 16-14 پیش افتاد اما چندین اشتباه غیراجباری به ژائو کمک کرد تا برد را تضمین کند. سن قهرمان جوان هندی بدمینتون در دور دوم رقابت های خود با نتیجه 21 بر 17 با نتیجه 21 بر 10 پیروز شد و 72 دقیقه برای انجام تشریفات وقت صرف کرد.

بعد از عقب افتادن 3-4، شان نفر نهم با اختلاف 6 امتیازی 13-7 پیش افتاد. هندی پیش از پایان راحت بازی اول، همچنان پیش بود. سن، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان، سپس بر بازیکن شاتل اسپانیایی مهار شد و بازی دوم را با اختلاف بیشتر برد.

در بازی دوم، شش امتیاز اول بین بازیکنان تقسیم شد اما این بازیکن 21 ساله هندی در بازی برتر خود پیش افتاد. با لذت بردن از برتری 9 امتیازی بزرگ در یک مرحله از مسابقه دوم، فقط یک مسئله زمان بود تا سن این کار را کامل کند.

پیش از این، زوج هندی MR Arjun و Dhruv Kapila به نیمه نهایی راه یافته بودند، اما Ashwini Ponnappa و N Sikki Reddy در دور دوم مسابقات معتبر حذف شدند. – دارای ورودی PTI

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما