https://decrypt.co/82355/el-salvador-president-volcano-powered-bitcoin-mining-has-begun- Zoomit


به گزارش دکریپت ، رئیس السالوادور در توییتی اعلام کرد که این کشور کار روی صنعت استخراج بیت کوین را آغاز کرده است.

طبق توئیت باکل ، السالوادور قبلاً 500 پوند بیت کوین استخراج کرده است ، مقدار کمی که دولت قصد دارد به مرور زمان آن را افزایش دهد.

تصویر توییت باکل اولین درآمد استخراج بیت کوین در کشور را نشان می دهد.

باکل گفت: “آتشفشان ، این اولین قطعه رسمی استخراج شده از پروژه انرژی آتشفشانی در کشور است.” باکل در اوایل این هفته ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت و اولین گام های کشور در استفاده از انرژی زمین گرمایی آتشفشان ها را تشریح کرد.

این ویدئو که توسط بیش از 2 میلیون نفر مشاهده شده است ، یک مرکز داده در یک مرکز جنگلی در السالوادور را نشان می دهد که در آن یک کارگر فنی به معدن بیت کوین متصل می شود. باکل در آخرین توییت خود گفت: “این پروژه هنوز در حال آزمایش و راه اندازی است.”

استخراج بیت کوین در مورد مصرف زیاد انرژی و ردپای کربن جنجال زیادی ایجاد کرده است. با افزایش مطالعات در مورد اثرات زیست محیطی ارزهای رمزنگاری شده بر محیط زیست ، بسیاری از معدنچیان به منابع انرژی پاک تر و تجدیدپذیرتر روی آورده اند که یکی از آنها انرژی زمین گرمایی است.

رئیس جمهور السالوادور در ژوئن سال جاری (ژوئن 1400) اعلام کرد که شرکت دولتی دولتی لاگو بیت کوین “با استفاده از انرژی ارزان ، 100٪ پاک و تجدیدپذیر و تولید کربن صفر از آتشفشان ها” استخراج می کند.

اگرچه طرفداران محیط زیست از رئیس جمهور انتقاد کرده اند ، اما در مورد پذیرفتن بیت کوین به عنوان ارز قابل فروش اختلاف نظر وجود دارد.

جاه طلبی باکلی در مورد بیت کوین

باکل برای اولین بار از برنامه های خود مبنی بر تصویب بیت کوین به عنوان محبوب ترین ارز در کشور در طول کنفرانس میامی رونمایی کرد. از آن زمان به بعد ، این خبر با انتقاداتی روبرو شد و برخی السالوادورها قانون بیت کوین را نشانه دیکتاتوری باکل عنوان کردند.

با وجود مخالفت با تصمیم باکل ، بخش 7 قانون بیت کوین ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک تراکنش پرداخت در آن کشور به رسمیت می شناسد. دولت این کشور نیز اقدامات مضاعفی در این زمینه انجام داده است.

دولت السالوادور مشاغل کوچک و بزرگ را به یک اندازه تهدید می کند. یک تاجر محلی می گوید: “دولت یک بازرس به شاخه اجرایی تجارت اعزام می کند تا اجرای صحیح قانون کار را بررسی کند.”

مقالات مرتبط:

منتقداني كه عليه نقش دولت صحبت مي كنند نيز مورد هدف قرار گرفته اند. یک تاجر محلی دیگر در منطقه دستگیری غیرقانونی ماریو گومزمنتقد بیت کوین در ابتدای این ماه به اسکریپت گفت: “پلیس هیچ کس را به دادگاه نبرد ، آنها را ساعت ها یا روزها سرقت کردند.”

بسیاری از مردم السالوادور با برپایی چندین تجمع و تظاهرات به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش معمول اعتراض کردند.

اگرچه پرزیدنت باکل همچنان با آغوش باز بیت کوین را پذیرفت ، اما جزئیات مهم این پروژه هنوز مشخص نیست. به عنوان مثال ، چه کسی این بیت کوین ها را خصوصی نگه می دارد؟ معیارهای این کشور برای خرید بیت کوین در یک زمان خاص چیست؟

یکی از مقامات تامین کننده کیف پول دیجیتال Blockbank می گوید: “هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد و ما باید کاملاً شفاف باشیم.” “زیرا جامعه ارزهای دیجیتال اهمیت می دهد.”

با این حال ، طرفداران بسیاری از بیت کوین در جهان وجود دارد ، از جمله جک مولرز، مایکل سیلور و پیتر مک کورمک، به عنوان بزرگترین دیکتاتور جهان شناخته شده است.Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان