Microsoft Launcher با همان طراحی و ویژگی های جدید ویندوز 11 به روز شده است

[ad_1]

پس از مدت ها انتظار برای بهینه سازی لانچر مایکروسافت در اندروید، بالاخره آپدیت این اپلیکیشن از طریق فروشگاه گوگل پلی منتشر شد. در این نسخه می توانید طراحی مجدد بخش اخبار و آیکون های جدید و شفاف قسمت های مختلف برنامه را مشاهده کنید.

مایکروسافت لانچر 6.211102.01017440 دستخوش تغییرات اساسی شده و ظاهری جدید برای کاربران داشته است. این به روز رسانی همچنین ویژگی را بهینه می کند که به شما امکان می دهد بین برنامه های تجاری و شخصی جابجا شوید. با بسیاری از فیلترهای جدید، مایکروسافت امکان بهبود جستجوی محلی و آنلاین را نیز فراهم کرده است. علاوه بر این، نسخه جدید لانچر مایکروسافت دارای بهینه سازی های کلی مختلف است و بسیاری از باگ ها را برطرف می کند.

ویژگی های آپدیت جدید لانچر مایکروسافت

آپدیت جدید لانچر مایکروسافت با سایر لانچرهای اندرویدی که در گوشی های سامسونگ و گوگل دیده می شود بسیار متفاوت است. این نسخه ظاهر و احساس ویندوز 11 را ارائه می دهد و سعی می کند همان زبان طراحی باشد. این لانچر مانند اکثر لانچرها، گزینه های سفارشی شده زیادی دارد.

این نسخه دارای یک صفحه ویجت و یک بخش اخبار است که ظاهرا با پشتیبانی MSN کار می کند. این راه‌انداز شامل داک قابل توسعه، سفارشی‌سازی نماد برنامه، Microsoft To-Do، تقویم مایکروسافت و بسیاری از خدمات دیگر است.

Redmond Launcher حس جدیدی به زبان طراحی Mica ویندوز 11 دارد، اما سریع‌تر می‌شود و انیمیشن‌های انتقال را بسیار سریع‌تر نشان می‌دهد. این لانچر یکی از جذاب ترین و پایدارترین لانچرهای اندروید با قابلیت های مختلف است که با آپدیت های مایکروسافت همیشه خوب و خوب بوده است.

نسخه جدیدتر لانچر اکنون برای چندین کاربر در دسترس است. اگر این به روز رسانی را نمی بینید، کافی است به برنامه بتا بپیوندید و به سرعت به این ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. سپس با انتشار عمومی این نسخه می توانید از برنامه بتا خارج شده و وارد نسخه استاتیک برنامه شوید.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم