Microsoft Launcher با همان طراحی و ویژگی های جدید ویندوز 11 به روز شده است

[ad_1]

پس از مدت ها انتظار برای بهینه سازی لانچر مایکروسافت در اندروید، بالاخره آپدیت این اپلیکیشن از طریق فروشگاه گوگل پلی منتشر شد. در این نسخه می توانید طراحی مجدد بخش اخبار و آیکون های جدید و شفاف قسمت های مختلف برنامه را مشاهده کنید.

مایکروسافت لانچر 6.211102.01017440 دستخوش تغییرات اساسی شده و ظاهری جدید برای کاربران داشته است. این به روز رسانی همچنین ویژگی را بهینه می کند که به شما امکان می دهد بین برنامه های تجاری و شخصی جابجا شوید. با بسیاری از فیلترهای جدید، مایکروسافت امکان بهبود جستجوی محلی و آنلاین را نیز فراهم کرده است. علاوه بر این، نسخه جدید لانچر مایکروسافت دارای بهینه سازی های کلی مختلف است و بسیاری از باگ ها را برطرف می کند.

ویژگی های آپدیت جدید لانچر مایکروسافت

آپدیت جدید لانچر مایکروسافت با سایر لانچرهای اندرویدی که در گوشی های سامسونگ و گوگل دیده می شود بسیار متفاوت است. این نسخه ظاهر و احساس ویندوز 11 را ارائه می دهد و سعی می کند همان زبان طراحی باشد. این لانچر مانند اکثر لانچرها، گزینه های سفارشی شده زیادی دارد.

این نسخه دارای یک صفحه ویجت و یک بخش اخبار است که ظاهرا با پشتیبانی MSN کار می کند. این راه‌انداز شامل داک قابل توسعه، سفارشی‌سازی نماد برنامه، Microsoft To-Do، تقویم مایکروسافت و بسیاری از خدمات دیگر است.

Redmond Launcher حس جدیدی به زبان طراحی Mica ویندوز 11 دارد، اما سریع‌تر می‌شود و انیمیشن‌های انتقال را بسیار سریع‌تر نشان می‌دهد. این لانچر یکی از جذاب ترین و پایدارترین لانچرهای اندروید با قابلیت های مختلف است که با آپدیت های مایکروسافت همیشه خوب و خوب بوده است.

نسخه جدیدتر لانچر اکنون برای چندین کاربر در دسترس است. اگر این به روز رسانی را نمی بینید، کافی است به برنامه بتا بپیوندید و به سرعت به این ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. سپس با انتشار عمومی این نسخه می توانید از برنامه بتا خارج شده و وارد نسخه استاتیک برنامه شوید.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما