اپلیکیشن جدید فدراسیون کشتی آمریکا ایران

[ad_1]

به گزارش فلورستلینگ، پس از صدور روادید آمریکا برای بخشی از کاروان کشتی های ایرانی به آمریکا، این ویزا لغو شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا اعلام کرد که حضور ایران در این تیم دوستانه با تیم کشتی آزاد غیرممکن است.

در حالی که کشتی USA Wrestling به عنوان یک سازمان ملی کشتی سازی در آمریکا هیچ گونه دخالتی در تصمیمات صادراتی مربوطه ندارد، اما به صورت سیستماتیک و مستقیم، فدراسیون کشتی ایران برای صدور ویزا با آمریکا در تماس بوده است.

فدراسیون کشتی آمریکا به طور رسمی از فدراسیون کشتی ایران درخواست تجدید نظر در تصمیم خود و اعزام هیئتی را برای ورود به آمریکا در این رقابت ها کرده است. ایالات متحده و ایران نیز می توانند میزبان دیداری دوگانه باشند که به نفع هر دو تیم ملی خواهد بود و نمایش های کشتی هیجان انگیزی را در سراسر جهان برای علاقه مندان به این ورزش فراهم می کند.

فدراسیون کشتی آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: فدراسیون کشتی آمریکا از اینکه ایران تصمیم گرفته در این رقابت ها مقابل تیم ما در پارک شرکت نکند، بسیار ناامید است. این اولین بار است که ایران برای اولین بار در دو سال اخیر در آمریکا مسابقه می دهد. ایران تقریباً تمام ویزاهای خود را کشف کرده و توانسته تیم خوبی از کشتی گیران را به میدان ما بفرستد، اما تصمیم آنها عدم حضور بوده است. از آنها می خواهیم که تجدید نظر کنند.

ریچ باندر، مدیر اجرایی کشتی ایالات متحده، گفت: “هدف ما این است که رویدادی با کیفیت را برای همه و همه طرفداران ارائه دهیم و از ورزشکاران خود بخواهیم که شاید از راه های دیگر خود را برتر بدانند.”

سخنگوی فدراسیون کشتی ایران در این خصوص گفت: مجید دستان و کامران قاسم پور به عنوان دو کشتی گیر اصلی تیم ایران احسان امینی سرمربی تیم ملی، محمد مصلائی پور داور المپیک ایران، حجت کریمی و علی. رضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی صادر نشد.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما